Přihlášení do kurzu
Nacházíte se: ZKUŠENOSTI > REFERENCE

Zkušenosti - reference

 

Používám tuto metodu a dovolím si tvrdit, že při dodržování uvedeného návodu, jsem se dostala o dost dále, než s jakoukoliv jinou aplikací. Protože pracuji jako asistentka prodeje, koupila sem si i Obchodní angličtinu. Pro oba kurzy platí, že lekce, které jsem zatím prošla, nejsou vůbec nudné. Doporučuji všem, kteří nechtějí ztrácet čas s jazykovkou nebo všelijakými pomůckami typu kartičky se slovíčky apod.
(MarZa76)
 
Opravdu děkuji za vaši angličtinu! Když jsem si ji kupoval, měl jsem obavu, zda tato metoda bude opravdu fungovat, protože „opravdu fungujících“ metod jsem již zažil a vyzkoušel velkou spoustu. Ve svém časovém zaneprázdnění nemám čas chodit do jazykového kurzu. 15 minut denně stačí, opravdu mi to pomohlo.
(Radek Beran)
 
Vřele doporučuji. Rozsah jednotlivých lekcí je skvělý a metoda výuky ještě lepší.
(Jaryk66)
 
Žiji již nějakou dobu v Německu, a přesto, že znám na velmi dobré úrovni německý jazyk, tak moje angličtina zaostávala. Zakoupil jsem si Ochodní angličtinu, kterou mohu studovat jak ve Frankfurtu nad Mohanem, tak i v rodné Ostravě, či na cestě mezi těmito městy. Němčinu jsem zvládl v německém prostředí – angličtinu zvládám právě díky metodě Imitum®. Je to velmi dobrý nápad, připravit takový systém. Studovat mohu opravdu kdekoliv a kdykoliv.
(Dalibor Kubala)
 
Geniální spojení poslechu, čtení, ukazovátka a doslovného překladu. Kdyby takto fungovala každá eKniha, bylo by to super! Takovou aplikaci na vylepšení mé angličtiny jsem si představoval. Nahrávky jsou čisté a kvalitní. Doporučuji!
(iPado)
 
Podnikám a angličtinu potřebuji ke komunikaci se zahraničními partnery. Chodil jsem čtyři roky do různých kurzů a stále jsem se řadil mezi věčné začátečníky. Důvod je prostý – s rodilým mluvčím jsem měl vždy problém komunikovat. Teprve s Obchodní angličtinou jsem si uvědomil, jak je přínosné poslouchat rodilého mluvčího. Již jsem prošel kurz dvakrát, a vím, že jej ještě dvakrát nebo třikrát projdu. Mám radost, že už umím poznat rodilého mluvčího. Tuto angličtinu mohu jen doporučit.
(Jiří Zahradil)
 
V našem kraji je velká nezaměstnanost a já hledala nové místo. Všude se mě ptali na angličtinu, ale já si prostě nebyla nikdy jistá. Navštěvovat půl roku nějaký kurz pro mě nepřicházelo v úvahu. Potřebovala jsem se rychle naučit mluvit. V Obchodní angličtině na mě mluví několik rodilých mluvčích. To je super! I když jsem něco z angličtiny znala, první poslech byl fakt hrozný. Jenže pak jsem se díky zvýraznění textu rychle začala orientovat a musím říct, že dnes mám tuto angličtinu celou prostudovanou 8x! A v hlavě se mi samy vybavují věty, které bych v dané situaci řekla. Opravdu neznám rychlejší metodu na učení. Oproti jiným výukám je cena fakt zanedbatelná. Přeji hodně zdaru.
(Jarmila Dvořáková)
 
Asi dva roky mi zaměstnavatel platil kurz angličtiny. Byla jsem velmi ráda, že mě takto podporoval, jenže jsem 2x týdně jezdila přes celou Prahu, což jak každý ví, stojí spoustu času. Každý týden jsem tak ztratila 4 hodiny. Tak jsem hledala něco, co by bylo blíž mému bydlišti. Moje kamarádka mě upozornila na Obchodní angličtinu, která se studuje na počítači. Ukázala mi to u mě doma a já byla překvapená, jak je to jednoduché. Tedy doslovné překlady mě nejprve hodně vystrašily, ale já si je mohla schovat! A hned, jak jsem nevěděla, co slovíčko znamená, jsem si je zase zapnula! Je to pohodlné. Prostě nemusím nic hledat ve slovníku. Rychlejší metodu jsem zatím neviděla. Navíc, mohu studovat i v práci. Velmi se mi osvědčilo si dát 10 minut ráno na začátku práce, pak 10 minut v poledne a 10 minut večer. Přiznám se, že mě to opravdu baví. Díky!
(Alena Zelenková)
 
Jsem majitelem snad deseti učebnic angličtiny. Byl jsem na třech půlročních kurzech. Knihy mě nenaučí mluvit a je tam spousta gramatiky – a jak autoři této angličtiny říkají, tu opravdu ke komunikaci nepotřebuji. Naopak – díky této obchodní angličtině jsem začal rozumět rodilým mluvčím. Děkuji.
(Karel Sýkora)