Přihlášení do kurzu
Nacházíte se: ZKUŠENOSTI > OTÁZKY A ODPOVĚDI

Časté otázky

Jak se přihlásím ke studiu?
Obdržíte přihlašovací údaje, které zadáte na internetové adrese www.obchodni-anglictina-online.cz. Studovat můžete začít okamžitě.
 
Je tato angličtina vhodná i pro začátečníky?
Ano! Počítačový kurz s metodou Imitum® je vhodný i jako angličtina pro začátečníky. To proto, že vás od prvního dne učí správnou výslovnost! Jen pobyt v zahraničí může být lepší (a taky je podstatně dražší).
 
Co když potřebuji studium přerušit?
Studium můžete kdykoliv přerušit. Když se ke studiu vrátíte, sami si vyberete, jakou lekci chcete studovat a kterou větou chcete začít.
 
Jsem samouk – je to vhodné i pro mne?
Ano, angličtinu se učíte sami a to naprosto přirozeně.
 
Mohu studovat i ráno v 6 hodin?
Ano. Kurz je přístupný kdykoliv bez omezení času. Pracovně, nebo i jinak vytížení lidé nemají čas studovat v předem určenou konkrétní dobu, proto můžete využít jednu z velkých výhod elektronického studia. Můžete studovat v noci, nebo když máte chuť, nejste unavení a můžete se plně soustředit.
 
Musím se do kurzu přihlašovat jen z jednoho počítače?
Ne. Do kurzu se můžete přihlásit z kteréhokoliv počítače s připojením k internetu. Platí pouze jedno omezení – ve stejný čas může být pod jedním uživatelským jménem přihlášen pouze jeden počítač.
 
Co to znamená, že mám do kurzu přístup na 5 let?
To znamená, že po dobu pěti let od zakoupení kurzu se můžete přihlašovat, jak často chcete a strávit tam kolik času potřebujete.
 
Nemám na cizí jazyky talent.
Právě přirozenost této metody znamená, že studovat může kdokoliv, kdo už se naučil mluvit jedním jazykem – třeba svým rodným. Stačí jen chtít se učit! Angličtina je vhodná jak pro začátečníky, tak i pro věčné začátečníky.
 
Já chci kurz na CD.
Kurzy nejsou dostupné na CD. Je to angličtina online. Výhodou je, že nemusíte nic instalovat a stačí vám jen internetový prohlížeč. Navíc máte obsah kurzu neustále k dispozici na internetu a nemůžete jej nikde zapomenout nebo založit jako CD. Online kurzy jsou také pravidelně aktualizovány, aniž by si toho student všiml, natož aby musel něco dalšího platit.
 
Neumím pracovat s počítačem.
Nepotřebujete žádnou speciální počítačovou znalost.
 
Nechci číst dlouhé texty.
Tento kurz má zvukové nahrávky. Texty můžete, ale nemusíte číst. Čtení při poslouchání vět umocňuje studium. Vy si tak rychleji zapamatujete anglické věty, slovní zásobu i gramatiku.
 
Je výuka vůbec nějak vědecky podložená?
Ano, metoda Imitum vychází z vědeckých poznatků amerického psychologa Paula Pimsleura a bulharského neurologa a psychoterapeuta Georgi Lozanova. Oba se zabývali tím, za jakých podmínek je lidský mozek při učení jazyka nejvýkonnější. Jejich výsledky pak posloužily při vytváření konceptu metody Imitum.